Polecane marki

Współpracujemy z wieloma firmami szyjącymi odzież.

 

Do tych, z którymi najczęściej pracujemy należą następujące marki: Sol's, Stedman, Gildan, JHK, Anvil oraz Adler.

Nie ograniczamy się jednakże tylko do tych firm, ponieważ naszą odzież i inne tekstylia kupujemy także w firmach B&C, James & Nicholson, Just Hoods, Mantis, Nath, Neutral, Tee Jays i innych.

To wszystko po to, by sprostać wymaganiom i indywidualnym potrzebom każdego klienta. Poniżej przedstawiamy krótkie opisy niektórych z tych w/w firm.

Prezentacja wybranych producentów odzieży reklamowej

SOL´S

to firma została założona w 1991 roku w światowej stolicy mody - Paryżu, która bardzo szybko stała się nie tylko pionierem, ale również jedną z najbardziej liczących się na rynku firm zajmujących się produkcją odzieży reklamowej. Marka SOL´S to przede wszystkim produkty wykonane z najwyższej klasy materiałów - 100% bawełny, o wysokiej gramaturze oraz niskiej cenie. Producent ten jest przykładem wychodzenia naprzeciw potrzebom swoich klientów.

STEDMAN

to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku odzieży reklamowej. Została założona w 1953 roku w Stanach Zjednoczonych, jednak obecnie zdominowała nie tylko amerykański, ale również europejski rynek odzieży reklamowej. Stedman to przede wszystkim wysoka jakość, bogata gama kolorystyczna oraz niskie ceny. Wszystkie ubrania marki doskonale nadają się do znakowania, dzięki czemu są nie tylko modne, ale również funkcjonalne. Najczęściej wybieranym produktem są koszulki Stedman.

GILDAN

to uznany na całym świecie producent odzieży reklamowej, który posiada bogaty wybór oferowanych produktów: od bielizny aż po wszelaką odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci (koszulki, bluzy, polary, koszulki polo, T-shirty, spodnie dresowe). Marka Gildan zajmuje się dystrybucją głównie do Europy, Stanów Zjednoczonych, Kanady, a także Azji. Najbardziej znanym produktem są bluzy Gildan.

JHK

to jeden z najbardziej popularnych producentów odzieży reklamowej, który zajmuje się dystrybucją swoich produktów do 21 krajów na całym świecie. Marka JHK to przede wszystkim wygodne T-shirty wykonane w 100% z bawełny, co zapewnia komfort noszenia. JHK ma również w swojej ofercie inne produkty odzieżowe, takie jak: bluzy, kurtki czy spodnie.

ANVIL

to amerykańska marka produkująca odzież reklamową, która działa na rynku odzieżowym już od 1899 roku. Produkty Anvil charakteryzują się niezwykłą jakością, są wykonane z wysokogatunkowej bawełny, co zapewnia pełen komfort noszenia. W swojej ofercie marka Anvil ma nie tylko T-shirty, ale również koszulki polo, bluzy, czapki z daszkiem oraz modne fasony koszulek.

ADLER (TM)

jest znakiem firmowym spółki Adler Czech, a.s. Główna siedziba firmy znajduje się w Czechach w mieście Ujście nad Łabą. Firma została założona w 2000 roku i od samego początku działalność firmy ewoluowała w kierunku dostarczania tekstyliów głównie do agencji reklamowych i firm zajmujących się szeroko pojętą sprzedażą odzieży oraz jej znakowaniem. Adler od początku swojego istnienia był jednym z najszybciej rozwijających się producentów i importerów tekstyliów reklamowych w Czechach.

Katalogi